Sestdien, 23.Septembrī ERST Finance minirallija kausa izcīņas 4.posms “Cēsis 2023” norisināsies Cēsu novadā, kur iekļauti četri individuālie ātrumposmi uz grunts seguma, kas ne reizi neatkārtojās. Tas būs vēl nebijis formāts minirallija sacensībās. 

Ātrumposmi norisināsies Vaives, Taurenes un Dzērbenes pagastos. Katrs ātrumposms aptuveni piecus kilometrus garš. Minirallija centrs un servisa zona būs izvietota “Metālu Pasaules” teritorijā Cēsīs, Ata Kronvalda ielā 40, kas rallija apmeklētājiem jau ir labi zināma, kā rallija bāzes vieta šajā pilsētā.

Reģistrācija sacensībām noslēdzās jau piektdien, 15.septembrī, un uz doto brīdi ir saņemti jau vairāk kā 100 pieteikumi no latviešu un igauņu ekipāžām. Pieteikšanās minirallijam “Cēsis 2023” notiek interneta vietnē www.minirallijs.lv, turpat var iepazīties arī ar visiem sacensību dokumentiem.

Sacensības organizē biedrība Millers motorsport sadarbībā ar Cēsu novada pašvaldību un  LAF SAK. Miniralliju “Cēsis 2023” atbalsta: “ERST Finance”, “AEEG Transport”, “Metālu Pasaule”, “SDK”, “Radio TEV”, ZS “Aizpurieši”, “VAKS”, “PRINTMii”, “SarsAuto”, “Sinhro-C”, “Tolmets Vidzeme”, informatīvo atbalstu nodrošinās 4rati.lv un go4speed.lv.