Ir sākusies dalībnieku pieteikšanās Gulbenē notiekošajam  minirallijam “Gulbis 2020”, kas startēs 1.augustā.  Pieteikumi tiks pieņemti līdz 24.jūlijam un organizators ir noteicis maksimālo dalībnieku skaitu – 120 ekipāžas.

Braucēji sacentīsies 6 ātrumposmos ar kopējo garumu līdz 21,82 km,  kopējais minirallija trases garums Gulbenes puses ceļos būs līdz 174,49 km.

Kā jau katru gadu dalībnieki tiks gaidīti Kļavu ielā 30, kur atradīsies gan minirallija centrs, gan servisa parks.

Atkarībā no automašīnu tehniskajiem parametriem un ekipāžas pieredzes minirallijā, cīņa norisināsies vairākās ieskaites klasēs   –  “2WD Rookie” un  “4WD Rookie” vērtējumā tiem sportistiem, kuru pieredze minirallijā nepārsniedz divus gadus.

Jau pieredzējušāki braucēji startēs  “1600” „2000”,  „2WD”, „4WD” un „4WD+”klasēs , savukārt jaunieši līdz 18 gadu vecumam piedalīsies   „Minirallija Junioru kausā”. Open 2WD un Open 4WD klasē būs iespēja sacensties dalībniekiem ar sporta automašīnām.


Šīs sezonas jaunums – regularitātes ieskaite prasīs no ekipāžām īpašu precizitāti, jo šiem dalībniekiem ātrumposmi būs jāveic ar noteiktu vidējo ātrumu.

Dalībnieku reģistrācija notiek interneta vietnē www.minirallijs.lv, turpat atrodams arī sacensību nolikums.

Sacensības organizē Gulbenes Auto-moto sadarbībā ar Gulbenes novada pašvaldību un  LAF SAK.


Informāciju sagatavoja:
Dace Janova, minirallija “Gulbis 2020”preses sekretāre