Jau šajā nedēļas nogalē Ropažu novadā norisināsies viens no sezonas atraktīvākajiem posmiem – minirallijs “Ropaži 2021”. Uz starta sestdienā, 28. augustā, izies 122 ekipāžas, starp kurām ir atrodami daudzi autosportā labi zināmi vārdi un uzvārdi.

Par galveno favorītu sestdienas sacensībās uzskatāmi šīs sezonas 4WD+ klases līderi Kalvis Blūms / Ralfs Lipstoks, tomēr viņiem noteikti nopietni konkurenci sastādīs ekipāža, kurā stūrmanis ir Kalvja brālis, rallijs braucējs Emīls Blūms, bet pilots allaž ātrais Mārtiņš Ločmelis.

Tāpat atraktīvu sniegumu noteikti demonstrēs dalībnieki ar aizmugurējās piedziņas automašīnām, kuru starpā ir vairāki autosportā labi zināmi uzvārdi – rallija un autošosejas meistars Matīss Mežaks, autošosejas seriāla ABC Race uzvarētājs Kristaps Laipnieks un Ropažos uzaugušais, agrāk driftā un rallijkrosā startējušais Ervins Ērglis.

Starptautisku garšu pasākumam piešķirs junioru ekipāža no Somijas – Lauri Halonen / Niklas Heino – un igauņi Kristjans Hansson / Kalmer Kase. Tāpat Ropažu ceļos redzēsim rallija disciplīnai neierastus auto – vietējie Ropažu pārstāvji Andris Lisovskis / Marģers Saule startēs ar VW LT40, savukārt Vents un Justs Vīduši trasē dosies ar Mercedes CLK 230.

Ņemot vērā gan dalībnieku daudzumu, gan solītos lietainos laika apstākļus, minirallijs “Ropaži 2021” skatītājiem solās būt īpaši aizraujošs. Ar pilno dalībnieku sastāvu var iepazīties www.minirallijs.lv/registracija – iespējams, ka atradīsiet kādu tieši sev pazīstamu vārdu un uzvārdu, par kuru skatoties just īpaši līdzi. Ātrumposmu kartes skatītājiem tiks publicētas sestdien no rīta minirallija mājaslapas dokumentu sadaļā un sociālo tīklu kontos.

Par lielā rallija sajūtu gādās minirallija svinīgā atklāšana, kas notiks pašā Ropažu sirdī Skolas ielā un kuru vadīs labi zināmais Normunds Avotiņš. Turpat pie starta arkas darbosies arī fanu veikals, kurā būs iespējams iegādāties dažādu minirallija atribūtiku kā kreklus, džemperus un cepures.

Plašāka informācija par miniralliju atrodama gan mājaslapā www.minirallijs.lv, gan arī sacensību seriāla sociālo tīklu profilos Instagram https://www.instagram.com/minirallijs un Facebook https://www.facebook.com/minirallijs. Minirallijs “Ropaži” tiek rīkots sadarbībā ar Ropažu novada domi un Latvijas automobiļu federāciju. Tiekamies Ropažos jau 28. augustā!