Jau sestdien, 9. jūlijā, minirallija dalībnieki un autosporta cienītāji pulcēsies Vecpiebalgā, kur norisināsies ERST finance minirallija kausa izcīņas 2. posms “Vecpiebalga 2022”.

Šajā posmā uz starta stāsies un pa līkumotajiem Vecpiebalgas apkārtnes ceļiem sacentīsies 116 ekipāžas. Visslielākais pieteikumu skaits saņemts 2WD ROOKIE klasē, 18 dalībnieki, no kuriem lielākā dāļa startēs ar BMW markas automašīnām. 2WD klasē saņemti 16 pieteikumi, bet pa 15 ekipāžām secentīsies 4WD ROOKIE un 4WD+ klasēs. 

Interesantas sacensības varētu izvērsties tieši 4WD+ klasē, kur dalībnieku vidū redzēsim arī 4WD+ klases 2021. gada uzvarētāju Kalvi Blūmu. Kalvis izlaida sezonas atklāšanas posmu Gulbenē, bet nu ir redzams sarakstā ar jaunu stūrmani – sievu Agnetu. 

Buggy klasē skatītājus priecēs pieci atraktīvi bagiji, savukārt pa 13  ekipāžām sacentīsies 2000 un 1600 ieskaitēs. Open 4WD uz starta stāsies 8 dalībnieki, pa sešiem Open 2WD un 4WD klasēs. Junioru vērtējumā uz starta stāsies viena ekipāža.

Minirallija “Vecpiebalga 2022” distanci veidos 5 ātrumposmi, 21,47 kilometru garumā, kas dalībniekus un skatītājus vedīs ne tikai pa Vecpiebalgas, bet arī Inešu apkaimi.

Skatītāji biļetes uz miniralliju “Vecpiebaga 2022” par samazinātu cenu var iegādāties līdz 6. jūlijam, vietnē bezrindas.lv. Sacensību dienā biļetes varēs iegādāties un iegādātās biļetes pret derīgām aprocēm būs iespējams samainīt Vecpiebalgas kultūras namā, Gaismas ielā 1 no 7:30.

Visi pieteikušies dalībnieki redzami interneta vietnē www.minirallijs.lv, kur publicēts arī minirallija “Vecpiebalga 2022” nolikums un citi sacensību dokumenti. Plašāka informācija par minirallija norisi sekos sociālajos tīklos: https://www.facebook.com/MinirallijsVecpiebalga/ un mājaslapā: www.minirallijs.lv

Sacensības organizē “Millers motorsport” sadarbībā ar Cēsu novada pašvaldību un LAF SAK. Miniralliju “Vecpiebalga 2022” atbalsta: ERST Finance, “Tomets Vidzeme”, Datamed+, PRINTMii, BLAST.LV, EXOL, SARS AUTO, Andersons Industry, Hotel Cēsis, SINHRO-C, Fortis Logistics Solutions, SIA “METĀLU PASAULE”, BIOVIDE, SIA “WSC”, SIA “Rok un Būvē”, SIA “Car4you plus”, www.poligon-1.lv, 4rati.lv, Go4speed.

Papildus informācija:
Krista Blūma
Millers motorsport preses sekretāre
E-pasts: rally.cesis@gmail.com
Tel.: + 371 26673396