Vasaras sākumā, 10.jūnijā, minirallija dalībnieki tiks gaidīti Gulbenes pusē, kur, kā jau katru gadu, norisināsies leģendārās sacensības “Gulbis 2023”. 

ERST Finance minirallijs “Gulbis” īpaši iepriecinās grants seguma cienītājus, jo ātrumposmi norisināsies 100% tikai pa grants ceļiem. Ātrumposmos, kā jau ierasts, tiks izmantota daļa no ziemas rallija “Sarma” distances. Bez tam, sacensību organizatoru pārstāvis Jānis Sniedzāns atklāj, ka šogad atkal ir izdevies minirallijā iekļaut kādu dopu, kas pavisam sen nav izmantots rallija sacensībās. 

Lai gan minirallija nolikums ir publicēts pavisam nesen, braucēji ir sākuši pieteikties dalībai “Gulbī” un šķiet, ka šogad konkurenci pašmāju ekipāžām plāno sagādāt igauņi, jo pieteikumu saraksta jau redzamas vairākas Igaunijas ekipāžas. 

Kopā dalībniekiem būs iespēja mēroties spēkiem sešos ātrumposmos, kuru kopējais garums pārsniegs 22 km un kopējais minirallija trases garums būs 155 km.

Tradicionāli, arī šogad minirallija centrs būs izvietots Gulbenē, Kļavu ielā 30.  Sestdienas rīta pusē dalībnieki iepazīsies ar trasi un jau 13:00 tiks dots starts pirmajai ekipāžai. Pēc cīņām ātrumposmos uzvarētāji tiks godināti apbalvošanas ceremonijā Gulbenes centrālajā skvērā 20:45.

Pieteikšanās minirallijam “Gulbis 2023” notiek interneta vietnē www.minirallijs.lv, turpat var iepazīties arī ar visiem sacensību dokumentiem.

Sacensības organizē Gulbenes Auto-moto sadarbībā ar Gulbenes novada pašvaldību un  LAF SAK.Miniralliju “Gulbis” atbalsta: ERST Finance, SDK, Radio TEV, SIA “Kopa”, “Blast”, “Sendija”, “Akvedukts”, “Grantiņi 1”, “Ķelmēni”, informatīvo atbalstu nodrošinās “Dzirkstele” un 4rati.lv