Braucienu laiki ir apskatāmi ŠEIT

2022. gada 7. maijā Ropažos notiks minirallija diena!

Dienas pirmajā pusē notiks seminārs kurā pastāstīsim visu ko būtu jāzin topošajiem minirallija dalībniekiem (laika kontroles, auto sagatavošana, stenogramma, u.c. jautājumi). Papildu tam, turpat notiks arī automašīnu tehniskās pārbaudes, kur būs iespēja noskaidrot vai jūsu auto atbilst SAK tehniskajām prasībām, kā arī uzdot jautājumus tehniskajiem komisāriem.

Dienas otrajā pusē Ropažu novada ceļos notiks minirallija treniņš, kur vienā grants seguma ātrumposmā varēsiet patrenēties stenogrammu un atsvaidzināt braukšanas prasmes pirms sezonas pirmā posma 11. jūnijā. Ātrumposma garums būs ap 3.5 km un treniņš ilgs 4 stundas, kas nozīmē iespēju sporta režīmā veikt vismaz minirallija posma kopējo distanci!

Treniņā tiks nodrošināta laiku ņemšana, kā arī pēc pasākuma būs pieejama gan foto galerija, gan arī video atskats!

Lūdzu ņemt vērā ka arī piedaloties treniņos dalībniekiem (gan pilotam, gan stūrmanim) ir nepieciešama dzīvības apdrošināšana kurā ietverts autosports kā viens no riskiem. Ja tev vai tavam stūrmanim tādas nav, iesakām sazināties ar Ilonu Gaigoli (ilona.gaigole@laf.lv) un to nokārtot savlaicīgi.

Precīzāks dienas plāns tiks nosūtīts reģistrētajiem dalībniekiem pirms pasākuma. Jautājumu gadījumā sazinies ar Eduardu Kalvi – 29114344.

  • Dalības maksa, piedaloties tikai seminārā – 15 EUR no personas (5 EUR priekšapmaksa pirms pasākuma, pārējais uz vietas)
  • Dalības maksa, piedaloties tikai treniņā – 200 EUR no ekipāžas (50 EUR priekšapmaksa pirms pasākuma, pārējais uz vietas)
  • Dalības maksa, piedaloties gan seminārā, gan treniņā – 200 EUR no ekipāžas (50 EUR priekšapmaksa pirms pasākuma pārējais uz vietas)

Rekvizīti priekšapmaksai (to jāiemaksā līdz 4. maijam):
Biedrība “Auto motoru sports”
Reģ. Nr. 40008101471
Bankas konts: LV64HABA0551024778485
Norāde: priekšapmaksa par minirallija dienu, pilota vārds/uzvārds


Reģistrācija minirallija dienai ir noslēgusies!

Dalībnieku saraksts: